هدر تصاویر
سالانه 12 میلیون اصله نهال در استان ایلام تولید می شود.
معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام گفت: سالانه 12 میلیون اصله نهال جنگلی، دارویی و نهال هایی برای ایجاد فضای سبز با تنوع 60 گونه در نهالستان های منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام تولید می شود.
سفر وزیرجهاد كشاورزی به استان ایلام و بازدید از نهالستان اداره کل منابع طبیعی استان واقع در شهرستان ایوان
دکترخاوازی وزیرجهاد کشاورزی و هیات همراه، دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام و جمعی ازمسئولان و مدیران استانی در این سفر از نهالستان منابع طبیعی در شهرستان ایوان بازدید نمود و از نزدیک در جریان توانمندی های منابع طبیعی استان در تولید نهال منطقه زاگرس قرار گرفت.
تشکیل گروه های واکنش سریع اطفاء حریق در منابع طبیعی ایلام
با توجه به پوشش گیاهی مناسب در عرصه های جنگلی و احتمال وقوع حریق، اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام اقدام به تشکیل گروه های آموزش دیده واکنش سریع برای مقابله با آتش سوزی های احتمالی نموده است.
بازدید وزیر جهادکشاورزی از طرح های منابع طبیعی و آبخیزداری استان
وزیرجهادکشاورزی: اجرای طرح‌های آبخیزداری در ایلام استان به افزایش سفره‌های آب زیرزمینی منجر شده است.
بازدید وزیر جهادکشاورزی از طرح های منابع طبیعی
وزیرجهادکشاورزی: اقدامات منابع طبیعی استان ایلام در حوزه آبخیزداری و جنگلکاری قابل قبول است۰
اخبار
انتصاب آقای محمدتقی کوشا بعنوان سرپرست منابع طبیعی شهرستان چرداول  | بازدید :185
طی حکمی از سوی دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام آقای محمدتقی کوشا بعنوان سرپرست منابع طبیعی شهرستان چرداول منصوب شد.
انتصاب در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام | بازدید :340
طی حکمی از سوی دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام سرهنگ علیرضا بیگلری بعنوان فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی استان ایلام معرفی شد...
انتصاب | بازدید :1600
انتصاب | بازدید :1476
افتتاح و بهره برداری از 5 پروژه آبخیزداری، جنگلکاری و بیابان زدایی در شهرستان مهران با اعتباری بالغ بر ۱۵۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی در هفته دولت  | بازدید :19
همزمان با گرامیداشت هفته دولت 5 پروژه آبخیزداری، جنگلکاری و بیابان زدایی با اعتباری بالغ بر ۱۵۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی در شهرستان مهران، با حضور فرمانداری و اعضای شورای اداری شهرستان، افتتاح و به بهره برداری رسید.
عملیات بیابانزدایی در عرصه های بیابانی شهرستان آبدانان | بازدید :129
کشت 730 هکتار از اراضی بیابانی کلات مورموری در راستای مقابله با بیابانزایی توسط اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان آبدانان
اجرای عملیات اصلاحی و احیایی مراتع شهرستان بدره | بازدید :756
عملیات اصلاحی و احیایی که شامل 120هکتار کپه کاری،80 هکتار بذرپاشی و 200 هکتار حفاظت و قرق می باشد، در مراتع شهرستان بدره صورت گرفته است...
اجرای 8 کیلومتر کمربند حفاظتی در محدوده اراضی ملی دهلران | بازدید :796
رئیس اداره منابع‌طبیعی و آبخیزداری شهرستان دهلران از اجرای پروژه کمربند حفاظتی در محدوده اراضی ملی بخش موسیان در شهرستان دهلران خبر داد.
احیا و نهالکاری 20 هزار هکتار از اراضی شهرستان مهران | بازدید :930
رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری مهران گفت: 20 هزار هکتار از اراضی این شهرستان در قالب 10 طرح ملی و استانی بزرگ از سال 91 تاکنون احیا و نهالکاری شده است.
تولید نهال گل محمدی در نهالستان سیروان | بازدید :1075
عملیات احیایی مراتع شهرستان بدره آغاز شد | بازدید :1127
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری اين شهرستان گفت: اصلاح و احیای مراتع کوهستانی، ارتقاء وضعیت پوشش گیاهی از نظر کمی و کیفی، ترویج فرهنگ منابع طبیعی، جلوگیری ازفرسایش ژنتیکی، حفظ و گسترش گونه‌های خوش خوراک از اهمیت خاصی برخوردار است...
برگزاری جلسه حجاب و عفاف در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام | بازدید :1193
در راستای معرفی حجاب به عنوان یکی از ارزش های اسلامی که موجب حفظ و حراست از کرامت انسانی می گردد نشست هم اندیشی عفاف و حجاب با حضور مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در اداره کل، معاونین، مسئول حراست، رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان ایلام، روابط عمومی اداره کل و بانوان شاغل در این اداره در سالن اجتماعات پارک جنگلی چغاسبز برگزار گردید...
اجرای عملیات آتش بر و تیغه زنی در مناطق بحرانی | بازدید :1202
تخته سنگهایی که بوم نقاشی شدند | بازدید :1375
منابع طبیعی دره شهر با کمک هنرمندان این شهرستان برای اولین بار در کشور تخته سنگهای مسیر منتهی به منطقه زیبای کبیرکوه را به بوم نقاشی تبدیل کردند...
بازدید حجت الاسلام موسوی نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان ایلام از طرح های شاخص آبخیزداری  | بازدید :24
حجت الاسلام موسوی نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان ایلام به همراه دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام از طرح های شاخص آبخیزداری استان بازدید نمودند.
اطلاعیه | بازدید :34
به اطلاع کلیه دامداران و مرتعداران استان می رساند: "پروانه های چرای دام (پروانه مرتعداری) صادر شده تا پایان سال ۹۸، حداکثر تا پایان سال ۱۴۰۰ می بایست منجر به طرح اجرایی شود، در غیر این صورت فاقد اعتبار بوده، لذا صاحبان پروانه چرا موظفند، در بازه زمانی باقی مانده، ضمن مراجعه به ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان، درخواست تهیه طرح مرتعداری نمایند."
اعتبار ۱۵ میلیارد ریالی جهت احداث طرحهای آبخیزداری در شهر سرابله  | بازدید :39
مهندس فتاحی فرماندار چرداول به همراه دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام، از طرح های آبخیزداری شهرستان چرداول بازدید و بر ضرورت احداث طرحهای آبخیزداری در مناطق مختلف شهرستان تاکید شد.
سالانه 12 میلیون اصله نهال در استان ایلام تولید می شود. | بازدید :36
معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام گفت: سالانه 12 میلیون اصله نهال جنگلی، دارویی و نهال هایی برای ایجاد فضای سبز با تنوع 60 گونه در نهالستان های منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام تولید می شود.
طرح زراعت چوب در ۱۰۰۰هکتار از اراضی شهرستان دهلران اجرا می‌شود | بازدید :36
رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان دهلران گفت: با برنامه ‌ریزی های انجام شده امسال طرح زراعت چوب در ۱۰۰۰هکتار از اراضی شهرستان دهلران اجرا می‌شود.
مراسم روز جنگلبان و تجلیل و تقدیر از جنگلبانان نمونه استان ایلام در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام همزمان با سراسر کشور  | بازدید :43
مراسم روز جنگلبان و تجلیل و تقدیر از جنگلبانان نمونه و محافظین عرصه‌های ملی استان ایلام در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام همزمان با سراسر کشور برگزار شد.
سفر وزیرجهاد كشاورزی به استان ایلام و بازدید از نهالستان اداره کل منابع طبیعی استان واقع در شهرستان ایوان | بازدید :39
دکترخاوازی وزیرجهاد کشاورزی و هیات همراه، دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام و جمعی ازمسئولان و مدیران استانی در این سفر از نهالستان منابع طبیعی در شهرستان ایوان بازدید نمود و از نزدیک در جریان توانمندی های منابع طبیعی استان در تولید نهال منطقه زاگرس قرار گرفت.
حضور دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام در برنامه رادیویی علم و عمل صدا و سیما | بازدید :80
حضور دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام در برنامه رادیویی علم و عمل صدا و سیما
دیدار رئیس خانه مطبوعات و رسانه استان ایلام با مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری  | بازدید :81
در آستانه فرا رسیدن 17 مرداد روز خبرنگار و لزوم تعامل هرچه بیشتر منابع طبیعی با رسانه ها آقای سامی شهبازی رئیس جدید خانه مطبوعات و رسانه استان با دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی دیدار و گفت و گو کرد.
صدور سند تک برگ برای اراضی ملی بنام دولت | بازدید :82
دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام طی ویدئوکنفرانسی که با آقای عسگری فرماندار دهلران داشت گفت: با توجه به گستردگی شهرستان دهلران تلاش خواهیم کرد با تخصیص اعتبارات ملی به شهرستان دهلران در بحث جلوگیری از توسعه بیابانزایی، حوزه آبخیزداری و جنگل کاری اقدامات بیشتری صورت گیرد.
برگزاری ویدئوکنفرانس شرح برنامه های راهبردی 18 گانه و جهش 9 در 99 با مدیریت دکتر احمدی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام  | بازدید :108
در این جلسه که به صورت ویدئوکنفرانس و با حضور دکتر احمدی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، معاونین اداره کل و مسئولین شهرستان ها برگزار شد، دکتر احمدی ضمن قرائت و تشریح برنامه های راهبردی 18 گانه و جهش 9 در 99 از مسئولین محترم شهرستان ها خواست که با جدیت تمام پیگیر برگزاری جلسات این موضوع باشند و همچنین اقدامات مورد نیاز مربوط به برنامه های راهبردی 18 گانه و جهش 9 در 99 را انجام داده و عملکرد بند به بند آن را گزارش نمایند.
جلسه کارگروه پیش بینی و پیشگیری از رشد و گسترش مناطق جدید بافت های ناکارآمد استان ایلام | بازدید :116
جلسه کارگروه پیش بینی و پیشگیری از رشد و گسترش مناطق جدید بافت های ناکارآمد استان ایلام با حضور دکتر بخشنده معاون پیشگیری از جرم دادگستری، دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی استان و دکتر حیدریان مدیرکل ثبت اسناد استان برگزار شد.
نظرسنجی
نظرتان در مورد این سایت چیست؟