پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - دانش‌آموزان مدرسه 17 شهریور استان ایلام عضو همیار طبیعت شدند.
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 0
بازدید کل : 0
آخرین بروزرسانی:
25 ارديبهشت 1401 ساعت 14:4
بازدید : 15 24 ارديبهشت 1401 ساعت 11:47 شماره :96155

دانش‌آموزان مدرسه 17 شهریور استان ایلام عضو همیار طبیعت شدند.

 در راستای فرهنگ‌سازی و ترویج آموزه های حفاظت از منابع طبیعی دانش‌آموزان مدرسه 17 شهریور استان ایلام عضو همیار طبیعت شدند

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با اشاره به اهداف مهم این طرح و مشارکت اقشار جامعه در طرح همیار طبیعت افزود: یکی از اولویت‌های ما جذب همیاران طبیعت است تا از این ظرفیت تاثیر گذار و مهم در حفاظت پایدار عرصه‌های منابع طبیعی استفاده شود.

وی با بیان اینکه آموزش و فرهنگ‌سازی اساس هر نوع فعالیتی است و این اقدام جهت مخاطبین باید  در سنین کم باید درونی گردد اظهارامیدواری کرد: در سال جاری با جذب حداکثری دانش‌آموزان در طرح همیار طبیعت، بتوان در جهت ارتقای سطح آگاهی این قشر از جامعه در کنار سایر بهره برداران و دوست داران طبیعت در حفاظت از اراضی ملی گام‌های موثرتری برداشت.

شایان ذکر است از ابتدای سال جاری تا کنون تعداد 500  نفر از دانش آموزان استان کارت همیار طبیعت دریافت کرده اند و روند آموزش و صدور کارت همیار طبیعت همچنان ادامه خواهد داشت.

 

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها