پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - نشست تعاملی فرماندهان یگان حفاظت ادارات کل استان ایلام
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 0
بازدید کل : 0
آخرین بروزرسانی:
25 ارديبهشت 1401 ساعت 14:4
بازدید : 27 18 ارديبهشت 1401 ساعت 9:4 شماره :96049

نشست تعاملی فرماندهان یگان حفاظت ادارات کل استان ایلام

 نشست تعاملی فرماندهان یگان حفاظت ادارات کل استان ایلام باحضور سرهنگ بیگلری فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی،سرهنگ عالیپور فرمانده یگان امور اراضی ،سرهنگ صفوی فرمانده یگان حفاظت مسکن وشهرسازی استان درجهت پیشگیری از تجاوز افراد فرصت طلب به عرصه های منابع طبیعی و اراضی حاشیه شهرها و پیشگیری از ساخت و ساز غیر مجاز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام در این نشست سرهنگ بیگلری در خصوص حراست و صیانت از اراضی ملی اظهار کرد: ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی با آمادگی کامل با هرگونه دخل و تصرف در اراضی ملی و تخریب عرصه‌های مرتعی و جنگلی به صورت قاطع برخورد کرده و کوچک‌ترین اغماضی نخواهند داشت.

سرهنگ بیگلری اظهار داشت: اداره منابع طبیعی به عنوان دستگاه حاکمیتی وظیفه دارد از تصرف در اراضی ملی توسط افراد جلوگیری کند و چنانچه در مرحله اولیه متصرفان به تذکرات ماموران منابع طبیعی بی‌توجهی نمایند ، با اخذ مجوز از مراجع قضایی نسبت به رفع تصرف  و از بین بردن تمام آثار تصرف اقدام خواهد شد.

وی از بهره‌برداران و دوستداران طبیعت خواست در صورت مشاهده هرگونه تخریب و دخل و تصرف در اراضی ملی آن را از طریق شماره تلفن رایگان ۱۵۰۴ مرکز فرماندهی یگان حفاظت منابع طبیعی استان اطلاع دهند.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها