به گزارش روابط عمومی " />

 
به گزارش روابط عمومی " /> پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - ‍ ‍ آمادگی کامل نیروهای یگان حفاطت منابع طبیعی ایلام در ایام نوروز
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 0
بازدید کل : 0
آخرین بروزرسانی:
25 ارديبهشت 1401 ساعت 14:4
بازدید : 82 29 اسفند 1400 ساعت 9:39 شماره :95277

‍ ‍ آمادگی کامل نیروهای یگان حفاطت منابع طبیعی ایلام در ایام نوروز

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی  استان ایلام از آمادگی کامل نیروهای یگان حفاظت در ایام تعطیلات نوروزی خبر داد و گفت: حفاظت از منابع طبیعی تعطیل پذیر نیست ، و از مردم خواست هرگونه دست اندازی به طبیعت، تخریب و تصرف اراضی ملی و آتش سوزی جنگل ها و مراتع را به شماره تلفن (1504 ) امداد جنگل و مرتع اطلاع دهند.

 سرهنگ بیگلری بیان داشت : با توجه به تعطیلات نوروزی برخی افراد فرصت طلب و سود جو گمان می برند همه جا تعطیل است و می توانند به انفال و منابع طبیعی دست اندازی کنند.

فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی استان ایلام خاطر نشان کرد: یگان حفاظت منابع طبیعی در ایام نوروز تعطیل نیست و نیروهای حفاظتی این اداره در اقصی نقاط استان 24 ساعته مشغول گشت و مراقبت بوده و بشدت با زمین خواری و تخریب و قاچاق  چوب ،قطع درختان  وتصرفات اراضی منابع طبیعی برخورد می کند.

سرهنگ بیگلری ضمن آرزوی توفیق و سالی پر از خیر و برکت برای همه، مردم را بهترین حامیان منابع طبیعی خواند و گفت: همکاری مردم با منابع طبیعی می تواند نقش مهم و اساسی در حفاظت از این مواهب الهی ایفا نماید
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها