پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - برگزاری جشن تکلیف فرزندان کارکنان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 0
بازدید کل : 0
آخرین بروزرسانی:
25 ارديبهشت 1401 ساعت 14:4
بازدید : 64 25 اسفند 1400 ساعت 12:31 شماره :95213

برگزاری جشن تکلیف فرزندان کارکنان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان

 

جشن تکلیف فرزندان کارکنان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با حضور رئیس ستاد اقامه نماز استان، کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در استان، کارکنان و فرزندان آنان در اداره کل منابع طبیعی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ابتدا حاج آقا هواسی مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در اداره کل ضمن خیر مقدم خدمت مهمان و همکاران و تبریک اعیاد شعبانیه گفت: یکی از وظایف منتظران دعای برای امام زمان است.

ایشان افزود: خداوند راه سعادت و خوشبختی را به بندگان نشان داده و ما می توانیم با کمک گرفتن از عقل و راهنمایی های امامان و معصومین به سعادت و خوشبختی دست پیدا کنیم.

  مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در اداره کل گفت: اگر نماز به یکی از ارکان جدایی ناپذیر زندگی ما مبدل شود شاهد برکات بسیاری در زندگی خود خواهیم بود.

در ادامه نیز رئیس ستاد اقامه نماز استان ضمن تبریک میلاد منجی بشریت و آغاز سال جدید گفت: تشویق فرزندان به نماز یکی از مهمترین دغدغه های خانواده هاست و اگر بخواهیم جامعه ای دوست دار نماز تربیت کنیم باید ابتدا این امر را درخانواده ها شروع کنیم تا ادامه رشد و شکوفایی هر چه بیشتر نماز در فرزندان خود را شاهد باشیم.

در ادامه مراسم نیز دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ضمن تبریک فرا رسیدن نیمه شعبان و جشن میلاد امام زمان (عج) و رسیدن به سن تکلیف این عزیزان گفت: سن تکلیف دوران بسیار حساس و تعیین کننده ای است و شما عزیزان با محور قرار دادن خداوند متعال بهد کسب علم و دانش پرداخته و سعی کنید در مسیر بندگی خداوند متعال قدم بردارید.

ایشان در ادامه به روز جانباز اشاره نمود و گفت: جانبازی به معنی ایثار و از خودگذشتگی در مسیر تحقق هدف و آرمانی متعالی است و کار کردن در منابع طبیعی به نوعی ایثارگری و از خودگذشتگی است.

وی افزود انفال متعلق به امام زمان است و پاسداری و حفاظت از آن وظیفه ای همگانی است که نیاز به عشق و علاقه و اخلاص دارد.

ایشان در خاتمه به هفته منابع طبیعی اشاره کرد و گفت: امسال هم همانند سالیان گذشته مردم و مسئولین استان در اجرای مراسمات این هفته سنگ تمام گذاشتند و بر خود لازم می دانیم از آنان تشکر ویژه داشته باشم.

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها