پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - احمدی از لزوم برخورد قاطع با متخلفان و متعرضان به عرصه‌های منابع طبیعی‌ خبر داد.
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 2238
بازدید کل : 756042
آخرین بروزرسانی:
3 بهمن 1400 ساعت 12:38
بازدید : 76 18 دی 1400 ساعت 8:26 شماره :92598

احمدی از لزوم برخورد قاطع با متخلفان و متعرضان به عرصه‌های منابع طبیعی‌ خبر داد.
 

به گزارش  روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام، احمدی، مدیرکل منابع‌طبیعی وآبخیزداری استان ایلام در بازدید از عرصه‌های ملی شهرستان‌های ایوان، چرداول، سیروان گفت: از زحمات و تلاش‌های شبانه روزی حافظان منابع طبیعی که با اقتدار از عرصه‌های منابع طبیعی حفاظت می‌کنند صمیمانه تشکر و قدردانی میکنیم.

احمدی بر لزوم برخورد قاطع با متخلفان و متعرضان به عرصه‌های منابع طبیعی‌تاکید و گفت: در مقابله با افراد سودجو و متجاوز به عرصه‌های ملی هیچ گونه اغماضی صورت نخواهد گرفت.

او نقش مشارکت مردم در حفظ و حراست از عرصه‌های منابع طبیعی را بسیار مهم ارزیابی و گفت: حفاظت از عرصه‌های منابع طبیعی بدون همکاری و همراهی مردم استان ممکن نیست بر ضرورت فعالیت‌های فرهنگی و ترویجی تاکید کرد.

احمدی گفت: اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان در سال‌های اخیر برنامه‌های با مشارکت مردم برای حفاظت از عرصه‌های طبیعی داشته است که امیدواریم که این طرح‌های حفاظتی در آینده روندی روبه رشد داشته باشند.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها