پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - بازدید اعضای ستاد مدیریت بحران از سیل بندهای شهر ایلام
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 3183
بازدید کل : 756058
آخرین بروزرسانی:
3 بهمن 1400 ساعت 12:38
بازدید : 69 27 آذر 1400 ساعت 9:6 شماره :91881

بازدید اعضای ستاد مدیریت بحران از سیل بندهای شهر ایلام
 

به دستور استاندار و پیرو مصوبات نشست ستاد مدیریت بحران استان اعضای ستاد مدیریت بحران از سیل بندهای شهر ایلام بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام و به نقل از روابط عمومی اداره کل مدیریت بحران استان ایلام، آیت قیصربیگی در حاشیه بازدید از سیلبندهای حوزه آبریز شهر ایلام با حضور مسوولان منابع طبیعی، محیط زیست، آب منطقه ای و آبفا و مجموعه کارشناسان مدیریت بحران استان، گفت: در پی دستور استاندار ایلام و در راستای اجرای مصوبات نشست ستاد مدیریت بحران استان امروز به همراه تعدادی از مدیران عضو ستاد از سازه های آبخیزداری شهر ایلام در مناطق تنگه ارغوان، تونل آزادی، کمربند شرقی ایلام، هانیوان که توسط منابع طبیعی استان انجام شده است، بازدید بعمل آمد.

وی حجم کاری انجام شده توسط منابع طبیعی در ایجاد سازه‌های مختلف از جمله خشکه چینی، گابیون بندی و سنگ و ملات را قابل تقدیر عنوان کرد و افزود: آبخیزداری علاوه بر حفظ خاک، مرتع و افزایش منابع آب های زیرزمینی بعنوان سیل بند عمل کرده و موجب جلوگیری از خسارت روان آبها در دامنه های شیب دار می شود که باید این مهم تقویت شود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری ایلام خواستار اجرایی شدن ابلاغیه اقدامات احتیاطی فصل سرما شد و تاکید کرد: اجرایی شدن این دستورالعمل در کنار آمادگی اعضای ستاد مدیریت بحران می تواند در پیشگیری از حوادث و کاهش خسارات فصل سرما بسیار موثر باشد.

طبق گفته رییس گروه پیش بینی هواشناسی ایلام، سامانه بارشی تا اوایل هفته آینده آسمان استان را تحت تاثیر ناپایداری های خود قرار می دهد.

فعالیت اصلی این سامانه از ظهر جمعه هفته جاری شروع می شود و تا روز یکشنبه هفته آینده این بارش ها ادامه خواهد داشت.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها