پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری ایلام از کاهش چشمگیر حریق در جنگل ها و مراتع استان ایلام طی سال جاری خبر داد.
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 35799
بازدید کل : 738102
آخرین بروزرسانی:
13 آذر 1400 ساعت 10:16
بازدید : 44 22 آبان 1400 ساعت 8:59 شماره :90652

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری ایلام از کاهش چشمگیر حریق در جنگل ها و مراتع استان ایلام طی سال جاری خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام دکتر احمدی ظهر جمعه در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز شهرستان ایلام اظهار داشت :جنگل ها از بزرگترین سرمایه های کشور هستند و در شرایط جدید که با تغییرات اقلیمی شدید و خشکسالی روبرو هستیم باید بیش از هر زمان دیگری نسبت به حفظ این موهبت و سرمایه الهی اهتمام داشته باشیم.

وی اظهارداشت: منابع طبیعی و انفال امانت خدا در دست انسان است و باید این امانت‌های الهی را برای نسل‌های بعدی حفظ کنیم و آبرویمان را برای این کار به میدان بیاوریم.

ایشان به اهمیت و نقش همیاران طبیعت و مشارکت های مردمی در پیشبرد فعالیت های منابع طبیعی اشاره و اظهارکرد: با توجه به پراکندگی و وسعت زیاد عرصه های منابع طبیعی، اداره منابع طبیعی به تنهایی قادر به حفظ و احیای این عرصه ها نیست و این امر مستلزم مشارکت همگانی است.

دکتر احمدی از کاهش چشمگیر حریق در جنگل ها و مراتع استان خبر داد و در این راستا از همراهی صمیمانه اقشار مختلف مردم و تمامی سازمان‌ها و ادارات تقدیر و تشکر نمود و در ادامه گزارشی از اهم اقدامات، طرح ها و فعالیت های اداره منابع طبیعی را ارائه نمود.

شایان ذکر است در نماز جمعه این هفته شهر ایلام حجت الاسلام هواسی نماینده ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی به همراه معاونین و فرمانده یگان حفاظت و کارکنان حضور داشتند و همچنین فعالیت های اداره منابع طبیعی در قالب استند و بنر به نمایش عموم گذاشته شد و نهال رایگان بین نمازگزاران توزیع گردید.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها