پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - استان ایلام در طرح‌های آبخیزداری و آبخوانداری پیشرو می‌باشد
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 2214
بازدید کل : 725402
آخرین بروزرسانی:
21 مهر 1400 ساعت 8:59
بازدید : 82 1 مهر 1400 ساعت 22:35 شماره :89187

استان ایلام در طرح‌های آبخیزداری و آبخوانداری پیشرو می‌باشد


وزیر جهاد کشاورزی در جلسه شورای اداری شهرستان چرداول گفت: استان ایلام در طر‌ح های آبخیزداری و آبخوانداری پیشرو می باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام و به نقل از خبرنگار خبرگزاری تسنیم از ایلام ، سیدجواد ساداتی‌نژاد عصر امروز در پایان سفر خود به شهرستان چرداول و بازدید از پروژه‌های کشاورزی، دامداری و بررسی مسائل و مشکلات دامداران و عشایر استان ایلام در جلسه شورای اداری شهرستان چرداول حاضر و اظهار داشت:  استان ایلام در طرح‌های آبخیزداری و آبخوانداری پیشرو می‌باشد.

وزیر جهاد کشاورزی، استان ایلام را غنی از منابع جنگلی و مرتع دانست و گفت: علاوه بر غنای منابع جنگلی و مراتع استان ایلام که خدادادی و نعمتی الهی است نگهداری و حفظ و حراست از این منابع هم توسط اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام نیز به خوبی انجام شده است.

وی افزود: امروز با تلاش اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام، استان ایلام، یکی از استان‌های موفق و پیشرو در طرح‌های آبخیزداری و آبخوانداری  می‌باشد.

وزیر جهاد کشاورزی عنوان کرد: تلاش‌های انجام شده و مدیریت جهادی که در ارتباط با مراتع و جنگل‌های استان ایلام صورت گرفته است قابل تقدیر است و وزارت جهاد کشاورزی نیز جهت استمرار این اقدامات جهادی و موفقیت حاصله اعتبارات ویژه نیز در نظر خواهد گرفت و جنگل‌ها و مراتع  غنی ایلام را جزء اولویت‌های خود قرار خواهیم داد.

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها