پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - مراسم غبارروبی مزار شهدای گمنام به مناسبت هفته دفاع مقدس
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 1400
بازدید کل : 725364
آخرین بروزرسانی:
21 مهر 1400 ساعت 8:59
بازدید : 61 31 شهريور 1400 ساعت 9:43 شماره :89128

مراسم غبارروبی مزار شهدای گمنام به مناسبت هفته دفاع مقدس

همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و به منظور تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی مدیرکل،معاونین و رؤسای ادارات به همراه مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه بر سر مزار شهدای گمنام حضور به هم رساندند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی استان ضمن تأکید بر ادامه دادن راه شهدا از دوران هشت سال دفاع مقدس به عنوان گوهر گرانبها و ذی قیمت نظام اسلامی یاد کرد و گفت: فرهنگ، خاطرات و دستاوردهای این دوران باید سینه به سینه به نسل‌های آینده منتقل شود. 

وی ایستادگی، مقاومت و حرکت رو به رشد ایران اسلامی را از آثار و نتایج دوران دفاع مقدس دانست و اضافه کرد: بر همین مبنا و به واسطه ایثار و رشادت های دوران دفاع مقدس است که امروز محکم و استوار، سر پاییم و این را باید قدر بدانیم.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در این اداره کل نیز با اشاره به تفاوت فاحش تجهیزات دشمنان ایرانی اسلامی با رزمندگان در جنگ تحمیلی اظهار داشت: روحیه خودباوری، ایثارگری و شهادت طلبی از عوامل اصلی سربلندی ایران اسلامی در این نبرد نابرابر بوده است.

وی با اشاره به اینکه تکریم خانواده شهدا گامی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است اضافه کرد: صلابت امروز کشورمان مدیون ایثارگری رزمندگان و همدلی ملت در دفاع از میهن اسلامی است.

 

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها