پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - کسب رتبه برتر سازمان جنگل‌ها در ارزیابی عملکرد دستگاه‌های وزارت جهاد کشاورزی
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 12926
بازدید کل : 716321
آخرین بروزرسانی:
4 مهر 1400 ساعت 17:39
بازدید : 75 11 شهريور 1400 ساعت 21:3 شماره :88432

کسب رتبه برتر سازمان جنگل‌ها در ارزیابی عملکرد دستگاه‌های وزارت جهاد کشاورزی

سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در ارزیابی عملکرد مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی دستگاه‌های تابعه وزارت جهاد کشاورزی موفق به کسب رتبه دوم شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور، در راستای استقرار نظام جامع مدیریت عملکرد و ارزیابی عملکرد دستگاه‌ها، سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در شاخص‌های اختصاصی رتبه اول، در شاخص‌های عمومی رتبه چهارم و در مجموع امتیازات شاخص‌های اختصاصی و عمومی رتبه دوم را بدست آورد.
در پی این موفقیت، دکتر مسعود منصور طی پیامی از زحمات و تلاش‌های صادقانه همه کارکنان سازمان در اقصی نقاط کشور تشکر و قدردانی نمود. متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی
موفقیت و بالندگی هر سازمانی مرهون نیروی انسانی متخصص، متعهد، دلسوز و علاقمند است و خداوند متعال را شاکریم که بواسطه تلاش‌های کلیه همکاران عزیزمان در اقصی نقاط کشور شاهد موفقیت سازمان در ارزیابی عملکرد شاخص‌های اختصاصی و عمومی در سال 1399 هستیم. این موفقیت در شرایطی بدست آمده است که پرسنل ارزشمند سازمان در بخش‌های مختلف عملیاتی، پشتیبانی و اداری همواره محدودیت‌های اعتباری و کمبود نیروی انسانی را پشت سر گذاشته و با فرهنگ جهادی، عاشقانه در مسیر حفظ، احیاء، توسعه و بهره‌برداری اصولی از منابع طبیعی گام بر می‌دارند. نیروهای ارزشمندی که علیرغم پایین بودن حقوق و مزایا در مقایسه با سایر دستگا‌ها، حفظ و حراست از انفال و پایداری سرزمین را مجدانه پیگیری می‌کنند تا این امانت الهی را به دست نسل‌های آتی بسپارند. اینجانب از صمیم قلب این موفقیت را به تمام کارکنان سازمان در کلیه سطوح و در نقطه‌ای از میهن اسلامی تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و ضمن آرزوی توفیقات بیشتر در خدمت به نظام مقدس اسلامی، امیدوارم رضایت الهی، قرین تمام شئون زندگی ارزشمندتان باشد. 

مسعود منصور
معاون وزیر جهاد کشاورزی و
رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور


 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها