پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - جلسه هماهنگی در خصوص پروژه کاداستر اراضی ملی و دولتی برگزار شد.
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 14635
بازدید کل : 716376
آخرین بروزرسانی:
4 مهر 1400 ساعت 17:39
بازدید : 94 2 شهريور 1400 ساعت 11:40 شماره :88052

جلسه هماهنگی در خصوص پروژه کاداستر اراضی ملی و دولتی برگزار شد.
 
embed'>به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام جلسه هماهنگی در خصوص پروژه کاداستر اراضی ملی و دولتی با حضور امیر سرتیپ دوم کیومرث جعفری معاون هماهنگ کننده قرارگاه عملیات غرب ارتش، مهندس حیدریان مدیرکل ثبت اسناد استان، مهندس علی حسینی مدیرکل امور اراضی و مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

embed'>مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام گفت: حفاظت و صیانت از حقوق بیت المال در اراضی ملی، منابع طبیعی، محیط زیست، حوزه آب و... گستره وسیعی از حقوق عموم مردم را شامل می شود که هم از جهت اقدامات صیانتی و هم از جهت اقدامات مقابله ای نیازمند توجه ویژه است.

embed'>وی رویکرد مدیران دستگاه های ذیربط در زمینه حفظ حقوق بیت المال را بسیار مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت: رویکرد مدیران در حفاظت و صیانت از اراضی ملی و منابع طبیعی باید رویکردی پیشگیرانه محور باشد و مسئولین مربوطه باید با اتخاذ تدابیر لازم مانع از ساخت و ساز و احداث بنا در اراضی تصرف شده گردند.

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها