پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - مراسم تجلیل از خبرنگاران در روز خبرنگار با حمایت منابع طبیعی استان ایلام برگزار شد
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 12735
بازدید کل : 716310
آخرین بروزرسانی:
4 مهر 1400 ساعت 17:39
بازدید : 155 17 مرداد 1400 ساعت 10:0 شماره :87686

مراسم تجلیل از خبرنگاران در روز خبرنگار با حمایت منابع طبیعی استان ایلام برگزار شدهفدهم مرداد سالروز شهادت خبرنگار شهید صارمی و یادآور حماسه آفرینی های آنهایی است که بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح دادند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام مراسم تجلیل از خبرنگاران در روز خبرنگار با همکاری سپاه، بسیج رسانه ای و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام برگزار شد.

دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام با بیان اینکه خبرنگاری فراتر از شغل و یک فعالیت ایثارگرانه است، افزود: حلقه اتصال بین پیام گیرنده و خبر؛ خبرنگار است که به دقت اخبار را منتقل نموده و باعث رشد و توسعه جامعه می‌شوند اگر این پیوند درست اتفاق بیفتد باعث توسعه جامعه می‌شود.

ایشان گفت: روز خبرنگار فرصتی ارزشمند و گرانبها برای پاسداشت مقام شامخ تمامی انسان های فرهیخته است که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه جان خود را تقدیم انقلاب کردند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران تجسم امانت، مسئولیت، تعهد و دلسوزی هستند افزود: بدون شک نقش رسانه های محلی در ارائه تصویری از مشکلات موجود منطقه و نظارت عمومی بر مسئولان و دستگاه های اجرایی بی بدیل و غیرقابل انکار است.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها