پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - نهالستان های ایوان و مهران به عنوان نهالستان های مادر در کشور شناخته شده اند
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 30243
بازدید کل : 670784
آخرین بروزرسانی:
25 خرداد 1400 ساعت 11:34
بازدید : 40 27 ارديبهشت 1400 ساعت 21:53 شماره :85258

نهالستان های ایوان و مهران به عنوان نهالستان های مادر در کشور شناخته شده اند

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام گفت: باتوجه به ظرفیت، کیفیت و تنوع تولید نهال در نهالستان های ایوان و مهران باعث شده این دو نهالستان به عنوان نهالستان های مادر در کشور شناخته شوند...
به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان و به نقل از خبرنگار خبرگزاری شبستان از ایلام، «رضا احمدی» در جمع روسای روابط عمومی های ادارات استان ایلام که به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز روابط عمومی در نهالستان ایوان برگزار شد، اظهار کرد: روابط عمومی ها نقش بسیار ارزشمند در ارتباط با مردم دارند و زبان گویای دستگاه ها هستند.
وی تصریح کرد: بدون شک همکاری و تعامل روابط عمومی‌ها با رسانه‌ها می تواند عملکرد مثبت و موفقیت های یک سازمان را برای افکار عمومی بیان کند.
 احمدی یادآور شد: خوشبختانه منابع طبیعی استان اقدامات بسیار خوبی در راستای توسعه و ترویج فرهنگ منابع طبیعی در استان انجام داده است و در این راستا نیز دست یاری به سمت همه روابط عمومی ها برای ترویج فرهنگ منابع طبیعی دراز می کند.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام ادامه داد: یکی از اقدمات مهم که در سال های اخیر در دستور کار منابع طبیعی استان قرار گرفته است توسعه نهالستانها و کاشت و پروش گونه های بومی در ین نهالستان ها با ظرفیت بالا است.
وی بیان کرد: در سه سال اخیر میزان جنگلکاری در این استان به ۵۰ هزار هکتار رسیده است در حالی که این آمار در هشت سال گذشته ۷۰ هزار هکتار جنگلکاری بوده و قبل از  انقلاب و پس از آن تنها ۱۰ هزار هکتار از اراضی استان جنگل‌کاری شده بود.
احمدی توسعه باغات، بیابان‌زدایی و همچنین افزایش جنگل‌های دست کاشت را از دیگر اقدامات مهم در حوزه منابع طبیعی استان در چند سال اخیر برشمرد و افزود: از آنجا که اجرای طرح‌های آبخیزداری در ایلام موجب توقف سیل در استان شده مشابه این طرح به همه استان‌های کشور ابلاغ شده است.
گفتنی است، در این بازدید نیکو کار سر پرست روابط عمومی استانداری و جمعی دیگر از روابط عمومی های استان به مناسبت روز روابط عمومی از نهالستان ایوان بازدید کردند.


 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها