پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - نشست ائمه جمعه استان به منظور ترویج فرهنگ‌ منابع طبیعی و پیشگیری از حریق جنگل ها و مراتع
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 28720
بازدید کل : 670764
آخرین بروزرسانی:
25 خرداد 1400 ساعت 11:34
بازدید : 48 25 ارديبهشت 1400 ساعت 14:22 شماره :85202

نشست ائمه جمعه استان به منظور ترویج فرهنگ‌ منابع طبیعی و پیشگیری از حریق جنگل ها و مراتع
 به منظور گسترش و ترویج فرهنگ منابع طبیعی و پیشگیری از حریق احتمالی نشست ائمه جمعه سراسر استان با حضور حاج اقا کریمی تبار نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه ایلام و مدیر کل منابع طبیعی در شهرستان ایوان برگزار گردید.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام در این نشست دکتر احمدی ضمن ‌خیر مقدم و تبریک عید فطر شمه ایی از عملکرد اداره کل منابع طبیعی را در قالب پاورپوینت ارائه داد و گفت ائمه جمعه می توانند با نفوذ خود ضمن ترویج فرهنگ منابع طبیعی در تمام موارد حامی منابع طبیعی باشند. 
ایشان افزود: همه ما در حفظ و حراست از منابع طبیعی موجود، به ویژه جنگل‌ها و مراتع و همچنین توسعه پایدار و گسترش این نعمت الهی یک وظیفه دینی و ملی داریم.
 وی نیروی انسانی، منابع طبیعی، سرمایه‌های مالی و اجتماعی را از ارکان توسعه پایدار نام برد و تصریح کرد: برای تحقق توسعه پایدار در هر جامعه‌ای بایستی سرمایه ملی درست استفاده شود و منابع طبیعی یکی از این سرمایه‌ های مهم است و حفظ و حراست این منابع باید توسط افراد با نفوذ و تأثیرگذار در بین مردم از قبیل ائمه جمعه و جماعات، مبلغان دینی، شعرا، نویسندگان و رسانه ملی در جامعه به‌خوبی بیان شود. 
در ادامه ائمه جمعه ضمن تقدیر از فعالیت های منابع طبیعی نظرات خود را ارائه نمودند و پس از ان از نهالستان ایوان باز دید بعمل اوردند
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها