پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - تقدیر عوامل اجرایی جشنواره استانی ابوذر از مدیرکل منابع طبیعی استان
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 28644
بازدید کل : 670763
آخرین بروزرسانی:
25 خرداد 1400 ساعت 11:34
بازدید : 41 22 ارديبهشت 1400 ساعت 19:35 شماره :85178

تقدیر عوامل اجرایی جشنواره استانی ابوذر از مدیرکل منابع طبیعی استان
عوامل اجرایی جشنواره استانی ابوذر از دکتر احمدی مدیرکل و مهندس صابری مدیر روابط‌عمومی اداره کل منابع‌طبیعی وآبخیزداری استان ایلام با حضور اعضا جشنواره و مشاور رسانه ایی تقدیر نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام در این دیدار  دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام گفت: امروزه موضوع توجه و حفاظت از منابع طبیعی، یک بحث فرهنگی است و باید با فرهنگ سازی مردم را به سمت حفاظت از منابع خدادادی تشویق کنیم.

دکتر احمدی اظهار داشت: حفاظت از انفال و منابع طبیعی فقط به عهده دستگاه منابع طبیعی نیست بلكه با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری كه فرهنگ منابع طبیعی باید به معارف عمومی تبدیل شود، همه در حفظ و صیانت از عرصه های طبیعی موظف هستند.

دکتر احمدی  به تعامل خوب و مثبت اداره منابع طبیعی و خبرنگاران اشاره کرد و گفت: نقش خبرنگاران و رسانه‌ها  در خصوص اطلاع‌رسانی جهت حفاظت از منابع طبيعي  امری انکار ناپذیر است و رسانه ها نقشي موثر در تبيين لزوم حفاظت، توسعه و احياي منابع طبيعي دارند و بايد با اطلاع رساني مناسب مردم را به حفاظت از اين موهبت الهی تشويق و ترغيب كنند.


 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها