پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - تقدیر استاندار ایلام از رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 5939
بازدید کل : 659615
آخرین بروزرسانی:
25 ارديبهشت 1400 ساعت 14:28
بازدید : 37 13 ارديبهشت 1400 ساعت 23:43 شماره :84990

تقدیر استاندار ایلام از رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور


استاندار ایلام: حفاظت از منابع طبيعي دفاع از منافع ملی است/برای صیانت از منابع طبیعی نیازمند تجهیزات سخت افزاری لازم هستیم/ایلام پیشقراول در حوزه جنگل کاری، آبخیزداری و مبارزه با بیابان زدایی در کشور است

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام دکتر محمد نوذری صبح امروز دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه با دكتر منصور معاون وزیر و رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که معاون امور عمراني استاندار و مدیرکل منابع طبيعي استان نیز حضور داشتند، استاندار ایلام ضمن تقدير  از خدمات ارزنده سازمان در استان گفت: امروز استان ایلام پیشقراول در حوزه جنگل کاری، آبخیزداری و مبارزه با بیابان زدایی در کشور است و برای حفاظت و صیانت از این ثروت ملی نیازمند تجهیزات سخت افزاری لازم هستیم.

وی حفاظت از منابع طبيعي را دفاع از منافع ملی عنوان کرد و گفت: در این زمینه با توجه به وسعت جنگل های حوزه زاگرس در استان ایلام نیازمند توجه و اهتمام جدی سازمان به این منطقه از کشور هستیم.

وی در ادامه با اشاره به کاهش محسوس نزولات جوی در استان گفت: با توجه به بارش های بسیار کم و مواجه با خشکسالی و خطر حریق در جنگل ها و مراتع استان خواستار اختصاص اعتبارات و تجهیزات لازم اطفاء حريق نظير رات فاير و ساير امکانات در حوزه مدیریت بحران هستیم.

دکتر نوذری در ادامه با اشاره به حادثه‌خیز بودن و صعب العبور بودن بسیاری از مناطق استان گفت: در این زمینه نیازمند استقرار يك فروند بالگرد جهت اطفاء حريق در استان هستیم که امیدواریم با توجه به اهمیت موضوع این مهم مورد توجه جدی سازمان قرار گیرد.

در ادامه این نشست دکتر منصور معاون وزیر و رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور ضمن تقدیر از حمایت‌های بی بدیل استاندار ایلام گفت: امروز استان ایلام به واسطه حمایت های کم‌نظیر مسئولان ارشد استان و عملکرد مطلوب استان در حوزه منابع طبیعی، جنگل کاری و آبخیزداری به عنوان یک نمونه و الگوی موفق ملی در کشور مطرح است.

وی در ادامه از منابع طبیعی بعنوان ثروت ملی یاد کرد و نسبت به خواسته ها و مطالبات استاندار ایلام دستورات مقتضی را صادر نمود و مقرر شد در چند روز آينده تجهيزات لازم در حوزه اطفاء حریق تحويل استان گردد.

️گفتنی است در پایان این نشست استاندار ایلام به جهت خدمات ارزنده در حوزه منابع طبیعی و جنگل کاری استان با اهدای لوح تقدیر از زحمات دکتر منصور معاون وزیر و رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور تقدیر و تشکر نمود.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها