پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - در ششمین روز از هفته منابع طبیعی فرمانده نیروی انتظامی استان با مدیرکل منابع طبیعی دیدار کرد.
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 40456
بازدید کل : 651249
آخرین بروزرسانی:
23 فروردين 1400 ساعت 13:43
بازدید : 61 20 اسفند 1399 ساعت 14:48 شماره :83585

در ششمین روز از هفته منابع طبیعی فرمانده نیروی انتظامی استان با مدیرکل منابع طبیعی دیدار کرد.
به مناسبت ششمین روز از هفته منابع طبیعی سردار القاصی مهر فرمانده نیروی انتظامی استان ایلام با همراهی همکاران نیروی انتظامی با دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام و معاونین دیدار کردند..

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام در این دیدار فرمانده نیروی انتظامی ضمن خسته نباشید به دکتر احمدی و همکاران منابع طبیعی و تقدیر از برنامه های هفته منابع طبیعی آمادگی خود و نیروهای تحت امر را در زمینه حفاظت از منابع طبیعی و هر گونه همکاری اعلام نمود.
در ادامه دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی نیز ضمن تقدیر و تشکر از همکاری گسترده نیروی انتظامی تقدیر نمود و گفت حوزه منابع طبیعی ٨٨ درصد عرصه ها را در استان در اختیار دارد و از آن صیانت می کند و این امر از عهده یک اداره و یا سازمان خارج است و نیاز به همکاری مردم و مسئولین خصوصا نیروی انتظامی دارد در خاتمه از مدیر کل منابع طبیعی و فرمانده نیروی انتظامی با اهداء لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد .
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها