به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخی" />

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخی" /> پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - فرمانده نیروی انتظامی استان و مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری در پنجمین روز از هفته منابع طبیعی دیدار کردند
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 42401
بازدید کل : 651289
آخرین بروزرسانی:
23 فروردين 1400 ساعت 13:43
بازدید : 63 19 اسفند 1399 ساعت 20:30 شماره :83488

فرمانده نیروی انتظامی استان و مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری در پنجمین روز از هفته منابع طبیعی دیدار کردند


به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام در پنجمین روز از هفته منابع طبیعی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با فرمانده نیروی انتظامی استان سردار القاصی مهر، دیدار کردند.
 
در این دیدار مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام همکاری اداره کل منابع طبیعی و نیروی انتظامی استان را موجب کاهش تخریب اراضی ملی در استان اعلام کرد و گفت: همکاری نیروی انتظامی استان راهگشا است.
 
ایشان برلزوم همکاری برای ارتقای فرهنگ حفظ و نگهداری از منابع طبیعی استان به عنوان یکی از منابع خدادادی تاکید کرد و افزود: بی‌شک نقش دستگاه‌های ذیربط در این رابطه بسیار حائز اهمیت است.

وی یگان حفاظت این اداره کل را یکی از بازوان توانمند در حفظ منابع طبیعی عنوان کرد و همکاری نیروی انتظامی را در این زمینه مهم و تاثیرگذار خواند.

در پایان نیز سردار القاصی مهر فرمانده نیروی انتظامی استان از تلاش های اداره کل منابع طبیعی استان در خصوص حفاظت از عرصه های ملی تشکر نمود.
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها