پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام: فرهنگ حفاظت از منابع طبیعی را ترویج  کنیم
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 41893
بازدید کل : 651275
آخرین بروزرسانی:
23 فروردين 1400 ساعت 13:43
بازدید : 49 11 اسفند 1399 ساعت 11:19 شماره :82757

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام: فرهنگ حفاظت از منابع طبیعی را ترویج  کنیم
بمنظور ایجاد هماهنگی لازم در خصوص برگزاری مراسمات هفته منابع طبیعی نشست مشترکی با حضور حجت الاسلام کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام و ائمه جمعه شهرستان های استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام حجت الاسلام کریمی تبار با اشاره به اهمیت منابع طبیعی در زندگی مردم  بیان داشت: تمامی مردم جامعه به خصوص بهره برداران از منابع طبیعی باید ضرورت حفظ و حراست از این منابع و عرصه های ملی را مد نظر قرار دهند.
امام جمعه ایلام  اظهار داشت: حفاظت از انفال و منابع طبیعی فقط به عهده دستگاه منابع طبیعی نیست بلكه با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری كه فرهنگ منابع طبیعی باید به معارف عمومی تبدیل شود، همه در حفظ و صیانت از عرصه های طبیعی موظف هستند.
ایشان به نقش روحانیون در ارتقای فرهنگ حفظ و صیانت از منابع طبیعی اشاره و خاطر نشان کرد: این قشر از جامعه نیز در ارتقاء فرهنگ حفظ و نگهداری از منابع طبیعی نقش بسیار موثری دارند.
حجت الاسلام  کریمی تبار افزود: فرهنگ سازی حفاظت از منابع طبیعی بسیار مهم است، به طوری که همه ساله در خطبه های نماز جمعه بر این امر تاکید شده و اطلاع رسانی در خصوص جلوگیری از خسارات وارده به منابع طبیعی انجام می پذیرد.
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها