پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - جلسه هماهنگی برنامه های هفته منابع طبیعی در محل دانشگاه پیام نور ایلام برگزار گردید.
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 41455
بازدید کل : 651266
آخرین بروزرسانی:
23 فروردين 1400 ساعت 13:43
بازدید : 65 6 اسفند 1399 ساعت 19:18 شماره :82656

جلسه هماهنگی برنامه های هفته منابع طبیعی در محل دانشگاه پیام نور ایلام برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام افتتاح انجمن زیست محیطی دوستان زمین و زمان در ایلام به همت دانشگاه پیام نور استان ایلام و با حضور دکتر سهراب زاده رئیس دانشگاه پیام نور، دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی، مهندس ابدالی مدیرکل محیط زیست استان ایلام و اساتید دانشگاه و روسای سمن های زیست محیطی انجمن زیست محیطی دوستان ( زمین وزمان ) آغاز به کار کرد.
این تشکل با شعار زمین و زمان، ما و آینده گان، با حمایت دانشگاه پیام نور ایلام و با هدف فعالیت های حفاظت از منابع طبیعی و محیط زیست تشکیل و از نماد این تشکل رونمایی شد.
در ادامه این مراسم ضمن تجلیل از نمونه ها جلسه ای برگزار شد که در آن دکتر احمدی مدیرکل منابع طبیعی ضمن تشریح فعالیت های اداره کل منابع طبیعی و تشکر از بانیان این انجمن خواستار همکاری دانشگاه و تشکل های زیست محیطی با منابع طبیعی گردید.
ایشان هفته منابع طبیعی را بهترین فرصت جهت ایجاد فرهنگ حفظ این منابع ارزشمند خدادادی دانست و بیان داشت بخش اعظم بلایای طبیعی نظیر سیل، خشکسالی، سرمازدگی و تغییر اقلیم که در منطقه صورت گرفته است ناشی از بدرفتاری با منابع طبیعی و محیط زیست بوده است که جهت جلوگیری از این روند باید از پتانسیل جوامع محلی و تشکل های مردمی نهایت استفاده را برد

در ادامه دکتر سهراب زاده نیز ضمن تشکر از منابع طبیعی آمادگی خود را برای همکاری هرچه بیشتر اعلام نمود .


.
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها