پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - دیدار رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهران با حجت الاسلام و المسلمین امینی امام جمعه مهران  
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 2157
بازدید کل : 628176
آخرین بروزرسانی:
6 اسفند 1399 ساعت 19:18
بازدید : 39 21 بهمن 1399 ساعت 11:2 شماره :82074

دیدار رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهران با حجت الاسلام و المسلمین امینی امام جمعه مهران  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهران گفت: در سال ۹۹ بالغ بر ۶۹ میلیارد ریال از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی در راستای اجرایی نمودن این عملیات جذب و هزینه گردیده است.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام در این دیدار مهندس طاهری رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهران ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر و تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، با تشریح عملکرد یکساله این اداره به اهم اقدامات انجام گرفته در زمینه احیاء، توسعه و غنی سازی جنگل، بیابان زدایی و آبخوانداری و تغذیه سفره های آب زیر زمینی پرداخت و اظهار کرد: در سال ۹۹ بالغ بر ۶۹ میلیارد ریال از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی در راستای اجرایی نمودن این عملیات جذب و هزینه گردیده است.
ایشان در ادامه به اجرای پروژه های مهمی چون عملیات خاکی و سیستمهای پخش سیلاب چنگوله، اجرای سازه سنگی ملاتی در محدوده بخش صالح آباد و طرح های بیابان زدایی جنوب دشت مهران اشاره نمود.   
حجت الاسلام والمسلمین امینی امام جمعه شهرستان مهران نیز با ابراز رضایت از عملکرد اداره منابع طبیعی شهرستان مهران خدمت به مردم را از دستاوردهای انقلاب برشمرد و گفت اقدامات صورت گرفته توسط اداره منابع طبیعی در زمره فعالیتهای جهادی و انقلابی و درخور تقدیر و تشکر بوده و اظهار داشت با استمرار اجرای پروژه های بیابان زدایی و آبخیزداری گام مهمی در رفع محرومیت از عرصه ها و منابع ملی برداشته خواهد شد.
وی همچنین با تاکید بر دستور مقام معظم رهبری در زمینه اجرا و استمرار پروژه های آبخیزداری با هدف حفظ منابع آبی و جلوگیری از فرسایش خاک گفت: اجرای این پروژه ها علاوه بر بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی ساکنین روستاهای هدف، کاهش مهاجرت روستائیان را نیز سبب خواهد شد.
در پایان مهندس طاهری ضمن تشکر  از جناب حجت الاسلام والمسلمین امینی امام جمعه شهرستان مهران از رهنمودهای راهگشا و دلگرمی ها و پشتیبانی های بی دریغ ایشان قدردانی نمودند.
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها