پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - سه میلیون اصله نهال در طرح پویش “ملی ایران سبز” در ایلام کاشت می شود
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 4137
بازدید کل : 756075
آخرین بروزرسانی:
3 بهمن 1400 ساعت 12:38
بازدید : 76 7 آذر 1400 ساعت 9:31 شماره :91165

سه میلیون اصله نهال در طرح پویش “ملی ایران سبز” در ایلام کاشت می شود
 

ایلام_مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام گفت: سه میلیون اصله نهال در طرح” پویش ملی ایران سبز” در ایلام کاشت می شود.

رضا احمدی روز شنبه در حاشیه برگزاری آیین درختکاری به نیابت (سه هزار شهید استان ایلام) در گفت و گو با خبرنگار راسان خبر در ایلام، اظهار داشت: در راستای اجرای طرح پویش ملی ایران سبز، به یاد هر شهید یک هزار اصله نهال بکاریم در دستور کار منابع طبیعی استان قرار دارد.

وی افزود: امروز و در حاشیه کنگره ملی شهدای ایلام و به یاد سه هزار شهید استان این طرح ملی آغاز و تا پایان سال جاری ادامه دارد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری ایلام گفت: هر ساله نسبت به کاشت بیشتر نهال در سطح استان اقدام و این مهم اجرایی می شود.

وی تصریح کرد: در راستای اجرای طرح پویش ملی “ایران سبز” سه میلیون اصله نهال  که توسط منابع طبیعی در سطح نهالستان های استان تولید شده  کاشت می شود.

احمدی اضافه کرد: این نهالکاری توسط مردم، بسیجیان و با همت بسیج سازندگی سپاه و با مشارکت منابع طبیعی انجام می شود.

وی یادآور شد:  در سالجاری ۱۲ میلیون اصله نهال در سطح نهالستان های ایلام تولید می شود که سه میلیون از این تعداد مربوط به این طرح ملی است.

آیین درختکاری به نیابت سه هزار شهید استان ایلام امروز شنبه در محسن آباد شهرستان مهران با حضور احاد مردم و بسیجیان برگزار شد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها