پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - اجرای پروژه عظیم هر ایرانی یک نهال با کنگره شهدای استان همزمان شد
آخرین اخبار
پیگیری فرم ها
کد رهگیری
آمار بازدید
بازدید روز : 35144
بازدید کل : 738087
آخرین بروزرسانی:
13 آذر 1400 ساعت 10:16
بازدید : 73 11 مهر 1400 ساعت 10:8 شماره :89388

اجرای پروژه عظیم هر ایرانی یک نهال با کنگره شهدای استان همزمان شد

 

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام: در کنگره 3 هزار شهید ایلامی که با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار می شود تمام اقدامات این اداره کل و برنامه ها و پروژه هایی که در این ایام برگزار می گردد با نام شهدا مزین خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام دکتر احمدی گفت: این اداره کل در آذرماه اقدام به برگزاری پروژه عظیم هر ایرانی یک نهال خواهد نمود که خوشبختانه به دلیل همزمانی این طرح با کنگره عظیم شهدای استان، با نام زیبای شهیدان مزین خواهد شد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام گفت: جلسه پویش ملی ایران سبز با شعار (هر ایرانی یک نهال) که اولین بار توسط منابع طبیعی استان به عنوان استان پیشرو مطرح و مورد استقبال قرار گرفت با حضور صدا و سیما، مرکز تحقیقات، استانداری، بسیج سازندگی و ... برگزار می گردد.

وی ظهار داشت: شهدای ما چه در جبهه‌ دفاع از وطن و چه در جبهه‌ دفاع از سلامت، امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آوردند و همه ما در برابر این از خودگذشتگی مسئولیم و شایسته است به نشان قدردانی از ایثار این حماسه‌سازان به یاد هر شهید نهالی بکاریم.

ایشان افزود: درخت نماد رشد، پویایی، حرکت و تکامل است که این نماد شهدا و ایثارگران است که با گذشت از جان خود موجب رشد و تکامل انسان‌ها شدند.

 

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
اوقات شرعی
آب و هوا
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

پیشخوان روزنامه ها